Виж само едно мнение
  #1  
Стар 03-03-2015
mitko23 mitko23 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Mar 2015
Мнения: 5
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Ползване на друг приемник не на Blizzo?

Здравейте на всички, от няколко дни чета обстойно форума, но се обърках тотално и реших да попитам. Имам кабелна телевизия на Blizoo и приемник ABD 2840 C на Blizoo в хола вързан е към стар телевизор Samsung (с кинескоп) посредством скарт кабел. Не съм въобще доволен от приемника, понеже не мога да си запиша нито едно предаване с него тъй като въобще не приема никакви флашки или външни hdd, просто е абсолютно орязан откъм функции изцяло. Какво ли не пробвах и просто не става и не става. Освен това от познат знам,че май има и времеви лимит на записване, настроен от Blizoo, а освен това не може да се гледа записаното и на PC.
Освен в хола имам извод за кабелна телевизия прокаран и в кухнята(там е без приемник) и е свързан пак със стар телевизор (пак с кинескоп) отзад към изхода за антена.Въпросите ми са следните:
1.)Ако си взема този приемник-Golden Media Unibox 2 (доколкото разбрах е хибриден и поддържа DVB-C)мога ли и да го свържа към телевизора в кухнята и да го ползвам като PVR?
2.) Приемника може ли да работи без карта?
3.) Приемника ,ще лови ли всички канали на кабелната, които се ловят аналогово от телевизора или не?
4.) Мога ли да си записвам предаване/ия без ограничение във времeто-примерно 6-7 часа запис без прекъсване?
Извинявам се ако въпросите са разисквани, но не съм много навътре в нещата.

Последно редактирано от mitko23 : 03-03-2015 на 00:15
Отговори с цитат