Виж само едно мнение
  #1  
Стар 25-09-2016
hector hector не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Sep 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 21
Благодари: 270
Получил благодарност:
10 пъти в 6 поста
Сваляния: 12
Ъплоуди: 0
По подразбиране Не ми тръгва Ace Stream Engine, моля някой да помогне

Здравейте, колеги. Не съм запознат с настройките в домашна мрежа. Имам от дълго време проблем с отварянето на стриймове с Андроид ТВ бокс /медия плеър/. Качих си някои видео добавки като Castaway, cCloudTV, GoodFellas и т.н. Програмите, които имат активен стрийм си вървят, но имам проблем с тези, които изискват Plexus или P2P Streams. Насочих се към Plexus, пише в нета, че бил по надеждна програма, но не става и не става - тези канали, които са с Ace Stream не се отварят и това си е. При все че имам инсталиран Ace Stream engine v3.16.0. Явно не правя добре настройките на Plexus-а и на Ace Stream. Същото е и при P2P Streams. Освен това така и не се справих с настройката на локално прокси за Торент-ТВ ( http://torrent-tv.ru/local_ts_proxy.php ). Затова за да ги гледам си плащам сървърното им прокси, но го поскъпиха. Четох как се отваря локално прокси на рутер, но явно не става само с четене...
Моля, някой колега да ми помогне. Ако е от Варна и ми реши проблема на място, ще почерпя, може и срещу заплащане. Благодаря на всеки отзовал се.

Последно редактирано от hector : 25-09-2016 на 18:55
Отговори с цитат