Виж само едно мнение
  #8  
Стар 25-10-2014
Бойко1953 Бойко1953 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 15
Благодари: 3
Получил благодарност:
2 пъти в 2 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от турбо Вижте мненията
"Е пък ти в" България "и се циганиш", за 12 лв. само плачеш да ги има на шеринг. Дори и да ги има извън оперторски приемник до теб няма да стигне както и вер. 2

Да не си помислиш, че пиша заради теб, аз не съм от твоите колеги
Вероятно Бойко живее където и аз и помагам на него, ти и останалите подобни утайки само ще чакате някое не оглозгано кокалче да изпадне от чинията, за да се облажите.



Бойко за какво са ти тези умрели канали гледай си UPC или Sky UK там дават същото, но значително по обективно представено и с по ново по съдържание.
Ти си решаваш, аз ги докарах при мен имам в предвид каналите които излъчват и м-тел, но мога да ги изтърпя максимум 5 минути. Некъдърни журналисти, които търсят само евтината сензация, стари филми с дори не преведени субтитри като хората.

Ако не съм сбъркал ти си в Ирландия?
Ако толкова си решил все пак да ги имаш, има една фирма която извършва транспортни услуги от България, предполагам с тях транспорта няма да е проблем.
Благодаря за постинга и съвета.

Във Финландия съм.

БГ телевизия ми трябва поради други причини. Имам страсни почитатели и любители в семейството ми на Турските сериали по бТВ, а и от части на мен заради мачовете от БГ първенство. Например след малко започва дербито Левски - ЦСКА
С компа става, но трудно мога да науча майка ми да работи с него - на 83 г.
В договора ми с тукашния интернет доставчик са включени всички спортни канали. Вкл услугата е с една допълнителна джаджа и си го гледам директно през телезиора, без да ползвам компютър. Но са на Фински език. Мен не ме бърка, но както казах не живея сам.
Та ще се пробвам в МТел сателитната промоция. Не гоня качество. Нямам избор, защото както писах в един друг постинг балкона ме ограничава в достъп до определени сателити.

Лек ден
Отговори с цитат