Тема: 39E-FTA
Виж само едно мнение
  #11  
Стар 09-03-2012
Аватара на Wanderer
Wanderer Wanderer не е на линия
Norway
 

Дата на присъединяване: Jan 2012
Местоположение: Norway
Мнения: 1,443
Благодари: 367
Получил благодарност:
793 пъти в 365 поста
Сваляния: 59
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от manolovplamen Вижте мненията
Аз пък не мога да разбера хората които не харесват въпросната програма ,защо само плюят - правете си кефа като не я гледате!

п.п.Също така не мога да разбера защо "не-слушаштите чалга" заклеймяват и определят под един знаменател хората които слушат даден стил музика!!?
Пример -Слушаш чалга значи си ниско-интелигентен! А ако слушаш рок не си ли ниско-интелигентен , и има ли рокаджии ниско-интелигентни и чалгаджии високо-интелигентни....!??? Ахх дерзай.......!!! Наздраве
Знаеш ли защо плюем по т. наречената музика? Защото "любимият" ни оператор 10 години не ебава да пусне поне една различна музикална телевизия. Една-единствена! Рок, хеви метал или Рап, или Латино и т.н. Дори едно MEZZО не посмяха да пуснат. Девет фолк и поп-фолк канала. Да ги изброя ли? Девет! Мижава алтернатива за денс музика - Voice, недоразумението Popcorn, City и най-немузикалната ТВ - MTV. Последните две само за абонати с HD приемници. Четири. На практика една - City и то ако си тийн. Това е причината да "плюем". И няма да спрем, докато не се промени нещо.
А темата колко "интелигентна" е чалгата, колко рок-а или рап-а е съвсем отделна. Аз не я понасям(чалгата), но не ми пречат хората, които са и фенове.
@edit: Пропуснах VH1 и Classic - една от причините да съм абонат на Булсатком, но определено ми липсва рок ТВ.

Последно редактирано от Wanderer : 09-03-2012 на 07:51
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Wanderer за този полезен пост
njor (09-03-2012), красибел (09-03-2012)