Виж само едно мнение
  #40  
Стар 19-04-2016
armagani armagani не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Jul 2014
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
2 път в [ARG:2 UNDEFINED] пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Има добри и още по-добри ,както и прехвалени модели на андроид боксове

Непрекъснато имам и пробвам различни модели на андроид тв боксове с това си изкарвам хляба. Openelec машинка си имам също както и уин машинки. Впечетления от първа ръка - булсатком работи отлично ,но не през коди независимо от модела. При 2 гб модели превключването става малко по-бързо ,но като цяло разлика няма как да се усети ако го ползвате само за IPTV. Тия дни тествам новите машинки с rk3229 и съм много приятно изненадан как се държат и как са оптимизирани за видео. Мачкат 4к клипове доста по-добри машини и осемядрени процесори заради по-добрата оптимизация и хардуерното ускорение. При мен по интересно е как се държат машинките под коди с всичките му страхотни приставки,факт е обаче че си гледам булсат без проблем (но задължително през лан ,не уайфи) като качеството му ме радва.Пробвах за клиент и турски IPTV безплатни и там повечето канали са радост за окото. Истината е ,че 4к канали масово няма да се появят скоро и доста добър нет се иска за това нещо ,но дотогава жълтурите не спят . И понеже съм минал и през PopcornHour и през Wd и през доста други мултимедийни кутийки ,та имам възможност за пряко сравнение ,за качеството на картината-вервайте ми дори любимите ми сигми чипсети сега имат сериозна конкуренция дори и под Андроид!
Отговори с цитат