Виж само едно мнение
  #1  
Стар 11-11-2011
uscxeu uscxeu не е на линия
фен на безплатните неща
 

Дата на присъединяване: Nov 2010
Мнения: 365
Благодари: 18
Получил благодарност:
22 пъти в 15 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране въпрос за 120 см парабола и наземно приемнане от тв кули

преди 8 години имах първи допир със сателитна антена и приемник

но различното беше че техника който ми ги настрой направи така че да гледам програми от наземна станция на тв кула франгата град Варна

приемникът ми е аналогов в един друг мой пост ви бяй показал негови снимки

въпросът ми е по същият начин ли се приемна сигналът от наземна станция излъчвателна тв кула както от сателит в орбита или не е нужно да има пряка видимост към предавателната тв кула а просто да хване силен сигнал и антената да е насочена кум посокоа тв кулата както се настройва обикновенна ефирна телевизионна антена ?

защото от както съседа до нас си продаде лозето и новият ни съсед си построи по висока къща и сложи някакви елхи засади съвсем ми се изгуби видимоста , а преди гледах от там 8 канал а между които бяха анимал планет дисковъри , тв скат и тв скат+ , канал 8 който вече го няма .. демо тв , и тв златни пясъци или нещо такова беше рекламен канал както и други които не помня дори имаше канал по който БНТ си обменяха репортажи и други такива за регионалните тв центрове.

понеже за варна има взъмоност да се лови от слънчев бряг и джанавара знаете ли дали от тези места може да се лови по този начин канали какво друго ми е нужно пазя си още конвентора който беше към тази антена

__________________
Отговори с цитат