Виж само едно мнение
Стар 09-09-2018
tonivet tonivet не е на линия
кур/кур

Дата на присъединяване: May 2009
Местоположение: Изтрийте ми профила! Нали нарушава правилата! кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур, кур.
Благодари: 336
Получил благодарност:
274 пъти в 156 поста
Сваляния: 39
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Минков Вижте мненията
Не съвсем по темата. Като имам дебитна карта, гледам, че по пос-терминалите има РЕГИСТРАЦИЯ - това ли е регистрацията за Инет разплащане, и може ли да св пазарува/плаща с кода от гърба на картата - без да е регистрирана през терминал? Питането ми е, защото като плащах на една бензиностанция, служителката видимо задържа едната старна на картата, а после я обърна, и така я доблежи до терминала - а имаше предавания, как нарочно правели това дейсгтвие, за да се запише идентификацията на картата на камерите и послед да имат данните за незконни цели (дали не съм параноичен?)...
Регистрацията е за epay.bg предполагам. През него си плащам ток, вода, телефон и т.н. А за три цифрения код, една лепенка върху него няма ли да свърши работа?
цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак. цици, гъз, ташак, кур, гъз, ташак.
Отговори с цитат