Виж само едно мнение
  #2655  
Стар 26-10-2020
Балканецо Балканецо не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Oct 2020
Местоположение: Балкана
Мнения: 77
Благодари: 5
Получил благодарност:
25 пъти в 17 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Така и аз да напиша нещо за Неосат. Остава ми 2 седмици някъде до края на теста. Та като цяло съм много доволен от услугите на Неосат. Качеството и броя канали ме устройват напълно и цената горе-долу бива. Има и доста минуси. То е ясно, че най-големия минус е подредбата на каналите във фаворити и цялостно ЕПГ на каналите. Има и още много работа по звука и по картината на каналите най-вече на СДтата. На каналите bTV Comedy, bTV Cinema, bTV Lady, AMC, Diema, Kino Nova, Planeta Folk, FEN Folk, и още доста канали картината трепти и не може да се гледа на 50 инча тв. От ХДтата съм доволен като най-често гледам спортните само на Макс Спорт 4 ХД има едно накъсване на картината през няколко минути забелязах го на Ел Класико онзи ден.


Приемника, че не е от най-добрите не е ама става за гледане само че при мен има един малък проблем. Като превключвам канали и от време на време ми изписва LNB Няма сигнал. Това става на канали от различни транспондери. Някой ако знае от какво е това да каже.


И друго важно е сега ако искам да предплатя за 6 месеца пакет по избор примерно Класик Нео + Спортните как става това плащане изобщо трябва да се обаждам по телефона и после през Изипей ли?
Отговори с цитат