Виж само едно мнение
  #32  
Стар 23-08-2015
Аватара на Златанов
Златанов Златанов е на линия
Спец
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Мнения: 3,412
Благодари: 115
Получил благодарност:
1,361 пъти в 658 поста
Сваляния: 5
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Продуцентът Вижте мненията

За сметка на това, цитираната фирма от Златанов си има един куп други проблеми, от калпавите им медии, до негодни администратори.
За медиите си прав и то по-скоро захранванията им бяха барливи. Тези новите, белите, до момента не са мръднали, поне моите. Ползвам им нета на няколко места и няма дертове с години. Ако трябва да съм честен, имам си две резервни захранвания, които си взех от тях. Ей така, ако се скапе някое, да не ги разкарвам, а и да не съм без услуга. До момента си стоят в кутийките. Но реално погледното и да опатка медия или захранване, до 12 часа са го сменили. За админите не знам, едната част ги познавам и се знаем от мнооого години. Впечатленията ми са, че знаят какво правят. Съпорта им съм го ползвал... хм... на пръстите не едната ръка се броят пътите и е било за инфо, като изключим резнатото влакно.
Боксовете им са една идея бавни, но няма пълно щастие. За тоя пакет програми и тези пари, са си най-доброто в Пловдив, изключвайките концертите. Тоест за масовия потребител е отлична услуга, който каквото иска да ми приказва.
Отговори с цитат