Виж само едно мнение
  #1  
Стар 23-01-2011
Аватара на gentu
gentu gentu не е на линия
Старото (куче)!!!
 

Дата на присъединяване: Aug 2007
Местоположение: София
Мнения: 5,738
Благодари: 1,371
Получил благодарност:
2,166 пъти в 1,223 поста
Сваляния: 183
Ъплоуди: 10
По подразбиране Големи награди от бат ви Gentu!!!

Цитирай:
Първоначално написано от Ламерът Вижте мненията
Така темата стана доста напечена. Някой хора вземаха отношение по въпроса със спирането на ирдето и доказаха че най големите фурнаджийски лопати. Визирам Генту, до онзи ден всячески се опитваше да пробутва определени модели приемници с които може да се гледа Булсатком без да се заплаща такса. Ясно е че той е на печалба от цялата далавера. Изведнъж обаче той изкача като върл защитник на Булсатком (стр.16-17). А днес започна да дава съвети да се върне картата и да се вземе операторско оборудване. Той колко е продал 2,3,5-10 кашона (продал да е жив и здрав) сега като не могат да гледат с тези приемници какво ще направи. Всеки който е взел от него приемник да му го върне и той да му даде операторско с пълен пакет ЗА НЕГОВА СМЕТКА. Сега ще каже че има карта на Булсатком ОК. Тази карта равнява ли се на стойността с която Булсатком е претърпяла загуби от приемниците които той е продал. Едва ли. Точно господин Генту трябваше да не се обажда в тази тема. Написах този пост за да тези които не следят изявите на господина. Вчера бяха подхвърлени постове, че хора от Чехия са издали пач с който приемниците които пласира работят с карти Булкрипт и той доста се превъзбуди. Защо ли? Еми просто е има пач няма разправия няма пач приемник в главата. Ясно е че тези приемници се купуват от хора с ниски доходи. И след като господина който им е продал приемника и е прибрал 180лв за него ги уверил че всичко е без пари и ще гледат доста време. Обаче в този светъл момент започват да гаснат канали на ирдето и баче Генту е на тръни щото е обул доста хора. Никой не е съвършен, той не е, аз не съм и вие не сте. Обаче човек трябва да има принципи за да е достоен човек. А генту доказа че няма принципи а само търси лесна печалба и не е достоен човек.

Не ангажирам никой с мнението си. Може да напише каквото си иска в своя защита, негово право е. Аз не го съдя. Извинявам се за грешно поставените запетаи но толкова си мога. Лека вечер.
-сега ще направя един :
Ако някой се похвали, че е купил от мен какъвто и да е приемник и го докаже разбира се - веднага му пращам по избран от него куриер приемник какъвто си пожелае!(може да си отвори тема и там да си опише какво и как за да го видят всички а може и в тази ако не я забърше някой или на ЛС)
Ако няма желаещи ,написалият горния цитиран пост , с доста сполучливия ник ,сам да прецени какво да направи!А така също и още няколкото други като него ,припяващи в същия глас!
__________________
-"Знанието е сила"
Всеки може да опикае стените. - Бъди мъж! - осери тавана!

Последно редактирано от gentu : 23-01-2011 на 00:14
Отговори с цитат