Виж само едно мнение
  #15  
Стар 30-07-2012
marinrm marinrm не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Apr 2009
Местоположение: Switzerland
Мнения: 104
Благодари: 9
Получил благодарност:
6 пъти в 6 поста
Сваляния: 72
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нексус Вижте мненията
Хм, тук се обърквам. Прощавай, но от два дена чета по темата и определено се чувствам като сукалче (евала, който е направил категориите потребители). В моята глава има два варианта - чиния+рисивър+карта за достъп/права (а-ла-Булсатком) и втория - готин рисивър + бърз интернет + шеринг. Казваш, че чинията е неделима част И от втория формат? За какво е необходима (извинявам се за ламерския въпрос). 20 евро не са проблем, ако знам какво получавам за тях - за момента оставам с впечатлението, че на практика няма лимит какво може да се гледа, ако човек избере шеринг

Преди да търся трябва да съм информиран Като знам какво искам, ще се огледам какво има във кантон Vaud
Това твоето (второто) вече е IPTV, в шеринга без антена няма да се случат нещата.
А разликата между тях е, че в единия случай целия поток в през интернет (т.е. известни ограничения в качеството) а в другия случай само ключове се получават от интернет, а видеопотокът идва от сателит.
Ако не те интересува качеството на картината, обърни се към Нетерра ТВ. Там за 10 USD/месец ще получиш IPTV БГ канали. Други не знам да предлагат в чужбина БГ канали по интрнет среда.
Ако искаш по-високо качество на картината - трябва ти сателитна антена и сателитен приемник.
__________________
91, 910, ME, SX6, 8000, 2.1m 19E-30W, 1.42m 75E-30W, 1.0m 23.5E, 0.6m 39E, 0.88m 23.5E 19E 16E 13E 4.8E, 0.8W, 0.78m 45E 42E 39E 28E, 46ST30

Последно редактирано от marinrm : 30-07-2012 на 16:21
Отговори с цитат