Тема: Illusion и KYNG
Виж само едно мнение
  #2  
Стар 26-11-2010
Аватара на ХГХристов72
ХГХристов72 ХГХристов72 не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2009
Мнения: 233
Благодари: 45
Получил благодарност:
11 пъти в 11 поста
Сваляния: 213
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ivo Вижте мненията
Пускам тази тема за другия софтуер на илюжъните - KYNG.
С този софтуер може да се гледат доста канали, като например френския пакет на TPS - има автоъпдейт при него. Премиере, Полсат, който от новата версия има автоъпдейт и още други куп канали. Има си и своите предимства има си и недостатъци, като например, че няма EPG на Български, няма субтитри, няма и телетекст. Въпреки това много хора го предпочитат пред оригиналния. Аз също съм му почитател. Версийте му се сменят постоянно и ще качвам новите на ъплоуда. Иначе официалния ъплоуд на KYNG и форума им може да намерите тук:http://www.kyng.info/
Последната версия, която излезе е A1_27.
Имам 1 илюжън при мен на един приятел с тези данни за софта HARDWARE F1.3 LOADER VERSION 1.02 PROGR VERSION 3.78 MULTI-CAM VER 5.4.1B но при опит да сложа актуално ключе описано тук 1-Влизаш в Главното меню.
2-Влизаш в Условен достъп.
3-Влизаш в Ключ редактор.
4-Превърташ кодировките,докато стигнеш до исканата кодировка.
5-Превърташ пакетите докато стигнеш до искания пакет.
6-С курсора(в синьо)(надолу или нагоре) отиваш до желания-OpKey.
7-Натискаш ОК-СИНЬОТО да стане ЖЪЛТО.
8-Започваш да си вкарваш активните ключове,с стрелките на дистанционното(надясно,наляво,нагоре,надолу,и със самите бутон-цифри),като гледаш под коя буква или цифра се намира черната чертичка.
9-Натискаш ОК ЖЪЛТОТО да стане СИНЬО.
10-Натискаш EXIT-Появява се прозорец с ДА и НЕ-местиш Жълтото на ДА-натискаш ОК-натискаш-EXIT-EXIT-EXIT.

в меню условен достъп само пише SMARTCARD INFO и нищо друго.
Ако трябва да сменям софта можеш ли да кажеш как става стъпка по стъпка и кой софт да сложа с коя програма благодаря предварително за помоща.
Отговори с цитат