Виж само едно мнение
  #25  
Стар 24-12-2012
naso58 naso58 не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: Aug 2008
Мнения: 72
Благодари: 26
Получил благодарност:
11 пъти в 7 поста
Сваляния: 17
Ъплоуди: 0
Talking

Цитирай:
Първоначално написано от d3v1c3nv11 Вижте мненията
Аз гласувах, че не ми дреме. Ако трябва да съм съдебен заседател в спора, ще подкрепя всички благодарение на които, сигнала на бТВ медия идва до нас потребителите. Моето мнение е, че бТВ трябва да плаща за разпространението си, а не да и плащат. WTF! БНТ, БНТ2 са националните телевизии които трябва да са безплатни и са безплатни. Дори в един супер операторски направен приемник на Близу (дето не мога да ги дишам) тези два канала си тръгват без проблем, както трябва и да е. Една частна телевизия с национално покритие не е национална телевизия. Тя трябва да си плаща за да достига до зрителя. Защото Зрителя е Рекламополучателя.
Като се бръкнеш и платиш няколко милиона за телевизията тогава я пускай безплатно.Зрителя може да е "рекламополучател" но телевизията не е производител на това което се рекламира в нея ,и за това на нея се плаща за излъчването на рекламата.И една телевизия колкото повече се гледа толкова повече се натискат да рекламират по нея.Схващаш ли разликата умнико ,между тази глупост която си написал и това защо се плаща на даден канал!
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на naso58 за този полезен пост :
painkillerbg (26-12-2012)