Тема: DM800HD
Виж само едно мнение
  #2  
Стар 29-04-2011
Аватара на Sharp987
Sharp987 Sharp987 не е на линия
Потребител
 

Дата на присъединяване: Mar 2009
Мнения: 1,621
Благодари: 750
Получил благодарност:
2,658 пъти в 885 поста
Сваляния: 126
Ъплоуди: 113
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Vel4o Вижте мненията
Здравейте,имам едно питане относно DM800HD.Вчера му инсталирах плъгина Gemini3,чрез който направих ъпдейт на драйверите на моментния софт Gemini 5.1.След което реших да го префлашна и всичко да си е както беше,като отново му качих Gemini 5.1,на което си бях направил предварително бекъп,но имам съмнения,че драйверите са си останали същите и ако да,как да си върна предишните.
Малко не ми се изясни какво си правил, но плъгина Gemini3 е да добави блу панел на оригинален (експериментален) имидж. Това дето си го правил да инсталираш такъв плъгин на Gemini2 5.1 е напълно безсмислено. Ако псле си префлашнал имиджа с твоя бекъп, то драйверите ти са си тези които са били на бекъп имиджа. Отноосно драйверите има дрйавери в нета (има тема дето съм писал от къде се свалят ) , има драйвери за тунера и за периферията, които се инсталират като .ipk файлове т.е. както се инсталира плъгин. НО, може да смениш драйверите с версия с по нова дата от тези с които си в момента, това ще рече, че не може да върнеш после стари драйвери. Пробал съм всякякви начини да върна стари драйвери, но не става. Единстеният начин е да се префлашне приемника с имидж с по- стари драйвери.
Относно драйверите за Дм800 - лично съм си намери едни драйвери за тунера от 15.12.2010 г. с които си карам и до сега - те така да се каже имат най- добра картина.
А за ДМ 800 с бари ален - ВАЖНО - имиджите които са на Бари алена и не са на флаша на приемника ползват драйверите от имиджа на флаша. Това значи, че който и имидж да сложите картината си остава същата както на имиджа на флаша.
Не е съвсем така, имиджите на Бари Алена също имат драйвери, които трябва да са една и съща версия както драйверите от флаша. Така,че може и така да се приеме, както написаното с червено.
__________________
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Sharp987 за този полезен пост :
Vel4o (29-04-2011)