Виж само едно мнение
  #12  
Стар 30-11-2011
Аватара на ТКЗС
ТКЗС ТКЗС не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2010
Местоположение: Русе , парабола 180 см.
Мнения: 1,061
Благодари: 710
Получил благодарност:
514 пъти в 278 поста
Сваляния: 40
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от д666 Вижте мненията
Да, прочетох и направих всичко....)) Приемникът се разкодира....хвана 165 канала и 30 радиа...), но....защо topfiled-а ми кодира сигнала...? т.е. от всички канали само бнт и бнт2 ми са свободни и мога да ги гледам..., дори и бтв и нова ми са кодирани?
Защо приемника кодира сигнала, след като по кабела ми върви свободен сигнал??? /пробвах на друго тв - излизат всичките канали/??? Да не би да трябва някакъв ключ допълнителен за приемника, които да ми отключи сигнала на каналите?????
Казаха ми за някакъв филтър....., който се навива на кабела от кутията, за да филтрира /един вид подобри и приеме/ сигнала...
някакви идеи????????? каква е възможната причина....????
Ами явно за да гледаш ЦИФРОВИТЕ канали на твоята кабелна ти трябва и картата, която фирмата предполагам предлага. Топфиилда не кодира каналите , той само ги разкодира ако има поставена карта в него . Каналите които казваш , че излизат на друг телевизор са АНАЛОГОВИ и нямат нищо общо с тези на Топфиилда . Щом си ги хванал като имена на приемника , значи сигнала е добър и не ти трябват филтри и други неща . Трябва ти само карта която да пъхнеш в приемника .

Последно редактирано от ТКЗС : 30-11-2011 на 08:45
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на ТКЗС за този полезен пост :
д666 (30-11-2011)