Виж само едно мнение
  #189  
Стар 04-11-2018
Гепарда7472 Гепарда7472 е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 265
Благодари: 995
Получил благодарност:
69 пъти в 47 поста
Сваляния: 131
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от фокус Вижте мненията
Значи да обобщим,освем някакво лого,някакъв плеяр на сат. приемника и щракащото дистанционно,други косури има ли?Софтуерно как е,забива ли,бърз лие?Картинката как е?Те такива работи ни интересуват колега гепард,не за уефски!
Ще разделим нещата така- за гледане ТВ софта се дьржи прилично, но ако не улучиш правилно посоката на цепеницата в рьката и щракнеш няколко бьрзи по бутоните и цьфва син екран!!За мултимедия - при прескачане на кадри или превьртане се започва едно зацикляне на колецето , че има време да отидеш да пуснеш по една вода и като се вьрнеш или е успяло или си вьрти трябва рест на кутията. По бавен е естественно от Вуто, но за чак толкова не претенциозни - става. Картината с малко пипване докарва прилична картина - тук мога да се сьглася, че на Нова ТВ като, че ли в определени моменти, ама само в определени като, че ли е по добра, но толкоз!С една дума ако искам да пестя пари за цепеници бих си взел ZEROTO, а за разлика от 140лв. не бих си правил чикия на нервите и естествено скачам на по високо! Любимица по принцип ми е Ултимуто, но за тва което ползвам на този етап не ми е нужно, ама кой знае може да скоча и на него за в кьщи, а Уното за селкопа! Може да е село, ама няма се излагаме,я!Абе с една дума и тая Сгема ще ти вьрши работа- явно си е харесал много. В началото преди да я взема и аз така се кьм нея ме теглеше, форуми- моруми, но като се сбльсках с реалността- до тук бях!
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Гепарда7472 за този полезен пост :
фокус (04-11-2018)