Виж само едно мнение
  #74  
Стар 17-11-2015
CITRON CITRON не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jun 2009
Местоположение: Sofia
Мнения: 1,026
Благодари: 102
Получил благодарност:
275 пъти в 224 поста
Сваляния: 176
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bate_dino Вижте мненията
В нашия квартал също сме още на ЛАН, но Мегалан си бяха преправили мрежата с FTTB през 2-3 входа и switch-ове с Гигабитови портове. При условие че масовия и легендарен рутер TP-Link 1043ND е модел на поне 5 години предполагам че горе-долу от тогава масово дънните платки в PC-тата са с Гигабитови портове, не виждам причини където има възможност са се поддържа Екстра скорост.
Темата е поддръжката на мрежата от М-тел, така нареченият съпорт. М-тел купуват няколко мрежи, една от които е Мегалан. Аз лично съм бил на Спектрум нет и когато м-тел ги купи започнаха проблемите.
А те бяхя от типа искаха допълнително пари за статично Ір, намалиха ъплода, Обаждаш се на централа от която ти отговарят ще Ви пратим екип, в случая аз съм администратор на устройството започва разправия. По същата мрежа на второ ip върви и телевизия това чудо влиза в ключ и след това приемник и рутър след рутъра има n на брой устройства. Екипа нетрябва да ги вижда, а те идат по двама с баничарка и стълба и работни гащеризони. Идват в рамките на работният ден. За това говорим, аз например нямам време цял ден да ги чакам. Но какво става, когато дойдат Те проблема е в В мен цитирам себе си, но когато ги изчакам проблема е в мрежата. Ей такива глупости, (системата МАСКАРИ) По тази крива на долу вървят и Булсат нета, но това е нова тема.
Поздрави!
Отговори с цитат