Виж само едно мнение
  #271  
Стар 20-01-2019
лун2лан лун2лан не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Oct 2010
Мнения: 479
Благодари: 20
Получил благодарност:
127 пъти в 74 поста
Сваляния: 136
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Тъпо, тъпо, още по-тъпо лун ланче
Този 912 3/32 бокс миналото лято за 95лв. купих!
Два пъти по-евтино от флагмана на Амазон, но в замяна на това четири пъти по-добър от всеки Амазон
Щом твърдиш, че Amazon fire tv stick е с процесор 905, дай един резултат за производителност, да се вижда и температурата на проца, ако не те е срам
Кое е тъпото, че и по-тъпото 30$ повече или по-малко са от 95лв.
Не съм отварял амазона и не смятам. Чета че е с процесор 905z което ме навежда на мисълта, че е от флагмана на 905ците...само че Z което е загадка дори и за теб. Не ме интересува производителност защото няма нужда. Всичко върви гладко, не забива и е бърз. Това не е ли достатъчно.
Ако имаш компютър и сложиш уиндоус сървър за някакъв сървър и няккъв си и линукс за същото на същата машина кое ще работи по-бързо и какъв ще ти е бенчмарка? Бенчмарка един и същ а резултата много различен...
Относно температурата... бокс със 905 без допълнително охлаждане е видимо горещ, даже и дупките по кутията не го спасяват а зомбираната флашка е леко топла. Това са моите наблюдения с което приключвам спора и не смятам да пиша нищо повече. Пак казвам... не продавам и не знам кой продава такива амазони в БГ за да лобирам някой...

Бокс със 912 на тази цена е добра сделка, китайски бокс с 905 на никаква цена не е добра сделка. И в 2та случая според мен софтуера е зле пипана и нескопосана версия на андроид, независимо 4,5,6,7,8,9 или100 версия е. До момента това е моето мнение, не искам никой да се съгласява с него...
Отговори с цитат