Виж само едно мнение
  #69  
Стар 08-09-2016
Аватара на TUISTERa
TUISTERa TUISTERa не е на линия
Голямо мрънкало
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Assenovgrad, Bulgaria
Мнения: 4,033
Благодари: 728
Получил благодарност:
1,755 пъти в 982 поста
Сваляния: 37
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Брей. брей, аз не претендирам, че е така, смисъл да казаха ми го в чата, ама всички знаем там колко са в час с нещата, иначе за ръгането, аз точно го написах тва и реших да пробам и вярно може така добре да го натикаш наобратно Не съм съгласен с частта, че не е безумна, а колко им струват строшените приемници, да казвам ли, че на село ми след подписан договор с мтел ми носят приемник топфилд от Евроком 38 употреба и то за нов клиент, закакво говорим тогава? Не смятам, че модула е лукс, особено днешно време, но отиваме накъм спам вече.
Виж ся, това че на местно ниво все още близу са на нивото на евроком от 2000-та година е друга тема Относно операторските приемници - от към поддръжка е много, повтарям много по-лесно да се поддържат 1 или два модела приемници, отколкото да ти осигурят поддръжка за 1000-та модела телевизори на мрежата. Приемника работи в определени нива на сигнала, които са известни на оператора, приемника има определени бъгове , които също са известни на оператора и при евентуално обаждане за повреда е много по-лесно да се осигури поддръжка на собствената техника на оператора отколкото да гониш дивото с клиентския телевизор. Това е предимството на приемника. И до там Също така, много оператори работят с чанел листи, които пускат по мрежата на клиента, докато тези с телевизорите трябва да сканират собственоръчно, и когато не могат да го направят звънят по телефона и казват - Ама , аз си плащам 2 лева на месец, искам сега да дойде някой у нас да ми го настрои, ще се отказвам от вас (това май малко лично излезе )
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на TUISTERa за този полезен пост :
vasilstf (12-09-2016)