Виж само едно мнение
  #5  
Стар 21-08-2013
valseat valseat не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2007
Мнения: 1,275
Благодари: 87
Получил благодарност:
379 пъти в 216 поста
Сваляния: 83
Ъплоуди: 9
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от om63 Вижте мненията
Не не ..може би не сте ме разбрали. Мисълта ми беше, че пишете при някои пакети е по-добре така при други иначе, а всъщност DHCP не се отнася до сателитния прием, а до мрежата. А както е известно си има приемници и без мрежа и това не им пречи да гледат ТВ Ако под по-добре и по-зле става дума за отключването, тогава разбира се мрежата е от съществено значение, но не може да сте сигурен, че проблем има само при провайдъра на *******. Може да е в домашната Ви мрежа, може да е в ISP може да си е в софта на приемника, може и да е крива настройка на кама, а Вие да се заблуждавате. Аз просто опитах да уточня че DHCP няма нищо общо със сателитните пакети, които гледате. Уфф май пак сложно се изказах
Благодаря Ти за поясненията/ давай да си говорим на Ти...по-лесно е/...Аз нямам домашна мрежа....имам един xp който e na 9год. и работи засега екстра. Според мен проблема не е в софта/ с последният съм/....не е в oscama.....всичко излишно е махнато и съм пробвал с най-различни осками.....едно и също дори и с последният oscam_ymod 44 за спарк/ аз нямам енигма/. Това ISP не ми е ясно....????
Отговори с цитат