Виж само едно мнение
  #4  
Стар 21-08-2013
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от valseat Вижте мненията
Използвам съм OpenDNS/ но не и сега когато имам сат. приемник/....когато го използвах, не бях много доволен / мое мнение/...според мен сигурно дава някаква по-добра сигурност ама аз не търся сигурност/....между другото не използвам никакви антивирусни програми или стени/ забранил съм и Windows Firewall и от години не съм имал проблем/ аз съм с XP/. Но не разбрах дали според теб/ извинявай,че се обръшам така.../..но не разбрах за мрежовата дейност?....според теб проблема е в шейха ли?
Не не ..може би не сте ме разбрали. Мисълта ми беше, че пишете при някои пакети е по-добре така при други иначе, а всъщност DHCP не се отнася до сателитния прием, а до мрежата. А както е известно си има приемници и без мрежа и това не им пречи да гледат ТВ Ако под по-добре и по-зле става дума за отключването, тогава разбира се мрежата е от съществено значение, но не може да сте сигурен, че проблем има само при провайдъра на *******. Може да е в домашната Ви мрежа, може да е в ISP може да си е в софта на приемника, може и да е крива настройка на кама, а Вие да се заблуждавате. Аз просто опитах да уточня че DHCP няма нищо общо със сателитните пакети, които гледате. Уфф май пак сложно се изказах
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на om63 за този полезен пост :
valseat (21-08-2013)