Виж само едно мнение
  #14  
Стар 15-03-2016
Аватара на митака31
митака31 митака31 не е на линия
тороидален
 

Дата на присъединяване: Jul 2010
Мнения: 168
Благодари: 30
Получил благодарност:
30 пъти в 24 поста
Сваляния: 28
Ъплоуди: 3
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Чък Норис Вижте мненията
ОФца си ти, ако си мислиш, че това с описването на каналите е направено за потребителя. Това си е чисто лобиски закон, на една медийна група, ама сметките накрая ще им излезат криви.
Операторите нямат никаква полза от спирането или промяната на който и да е канал от пакета.
Сигурно съм оФца... няма да спора с човек, който явно живее само във форума и не вижда какво се случва навън....но все пак ще ти дам още веднъж конкретен пример от 2014г., защото явно не си прочел внимателно първия пост.
През 2014г. пак имах договор с Близоо, пак към него имаше приложение с включените програми и в това приложение беше включен канал FOX HD. По едно време взеха нещо да променят пакетите и ми изключиха достъпа до този канал. Отивам в офис на Близоо и казвам, че каналът не ми се отваря. Отговарят ми, че каналът вече е спрян в мрежата на Близоо. Казвам добре, може ли да включите на Вашия телевизор на този канал, да видим какво Ви изписва... Превключват те и каква изненада, FOX HD си грее като слънце. Доста грозно се получи. После им писах емайли, посочих им културно, че в договора си пише, че този канал ми е включен в пакета, който плащам и че нямат причина да ми го спират. След около 1м. ми се обадиха, извиниха ми се и ми пуснаха канала отново.
Ха, сега познай да ли това щеше да се случи, ако го нямаше този канал черно на бяло в приложението на договора?
Отговори с цитат