Виж само едно мнение
  #2  
Стар 06-01-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Преувеличено както винаги
Самата информация си противоречи.
"Във Варна услугите на телекома са липсвали над три часа, съобщиха абонати. Проблемите започнали около 16 часа."
"Около 17 часа започна частичното възстановяване на мобилните и фиксираните връзки на оператора."
А сега де .. 17 - 16 = 1
Всъщност започнаха около 15:05 и към 16 бяха относително ОК. В 17 всички услуги които ползвам в офиса и у дома бяха ОК. Колкото разбира се може да бъде нещо ОК във Виваком Не искам да бъда разбиран погрешно. Може би съм голям техен антифен, предвид че ги ползвам над 10 години, но ... надежността на връзките им е добра... За тези години един път ми изчезна нета за 1 седмица миналата година, когато в квартала мангалите краднаха 100 чифтов кабел ...През това време ми дадоха смешния 3G модем като заменяща услуга. Но поне направиха нещо. Ползвал съм доста оператори преди и по време на ползването на техните услуги. Няма по-сигурна връзка. Лятото в наводненята давах от тънкия ми ADSL на комшии абонати на Булсат, Мтел, Близу и прочее нещастници останали без нет поради повредени "инфраструктури", разбирайте кабели по дърветата на други оператори. Не не хваля Виваком. Зле са.. тежки са.. но не мога да се съглася като се казва на сивото черно. А тия корпоративните клиенти дето си загубили гарантирания достъп, да си уволнят ИТ и комуникационните шефове, които очевидно не знаят че гарантиран може да бъде само дублирания достъп и то през независим оператор. Такива у нас не са много ... във Варна половината бекъпи през Мтел се вози през трасета на Виваком например. Та така... изненадан съм наистина, че драмата е станала точно заради електрозахранване... малко несериозно и смешно е ама.. знае ли човек. Власите се давят накрая на Дунав..
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.
Отговори с цитат