Виж само едно мнение
  #5  
Стар 06-01-2015
om63 om63 не е на линия
обикновен потребител
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Варна
Мнения: 871
Благодари: 73
Получил благодарност:
193 пъти в 148 поста
Сваляния: 175
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Моите наблюдения са различни Ако човек преди да почне да се заяжда прочете внимателно какво съм написал, ще забележи че коментарът ми засяга услугата във Варна. И за да няма спекулации относно дупката след 16 часа - бях в офиса си когато засичах трапа.. там към 15:55 приключи тоталната липса, а картинката е от смоукпинг статистиката на сървъра у нас, който е пуснат именно за да следи драмите на Виваком и да им буча и ръмжа аргументирано. Това последното за всички недоразбрали, че не съм особен фен на оператора. Но ... фактите са си факти. Услугата е приемлива - лагът е голям, ама то щото много мултиплексираме... Ако някой познава сиво-черните следи около зелено-синия слой ще разбере какво говоря.Ако не .. не е болка и не се умира от това Споделям го защото предишната зеленикава картинка показва липса на трафик в една доста по-малка зона от цитираната. После до 20:00 показва нисък трафик - причините милион може да бъдат и една от тях може да е просто, че не е ползван нет Моята картинка говори сама. За всички, които имат очи и нещо зад тях да я схванат.
__________________
Бинарната математика са я измислили циганите. Тука има - тука нема.

Последно редактирано от om63 : 06-01-2015 на 22:49
Отговори с цитат