Виж само едно мнение
  #34  
Стар 14-12-2014
Люкс Люкс не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Nov 2014
Местоположение: Люксембург
Мнения: 202
Благодари: 37
Получил благодарност:
29 пъти в 20 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от oktay89 Вижте мненията
Какво е това животно "мултистрийм"?
Еми позволява ти да гледаш DVB-T ама от сателита без да се занимаваш с излишни усложнения.
Демек, като го пуснеш на баба ти да си гледа телевизията така и няма нужда после дедо ти да човърка по нея и няма нужда да има интернет и нищо не му трябва да знае. Мързелива работа, баш като за мен.
Ако не си в чужбина или в някое планинско село без DVB-T , просто не ти трябва, според мен де.

п.п.
сега видях че може и да ти трябва, или на теб или на хора около теб, който не са съгласни да нарушават законите. Щото с това не нарушаваш никакви закони, сигналаът не е кодиран, само формата му е друг и не го отварят другите кутии. В франция четох че били измислили до 7000 Евро глоба, просто само ако притежаваш оборудване позволяващо да заобикаляш кодирането на сигнал. Например ако си клиент на някакъв човек нарушаващ законите, като го сбарат него и после знаят че си му бил клиент и могат да си се бъзикат властите с теб. За да го опандизят оня, трябва да съберат доказателства и ако ти излезе късмета ще дойдат вкъщи и ще ти приберат кутията и интернет доставчика ще предостави логове че си бил свързан към оня сървър и си готов да те тормозят.
Те по принцип не се занимават да тормозят дребни риби занимаващи се с кокушкарски истории, опитващи се да изкарат малко пари от познати. Ама ако някой от тези с които си разменяте това онова е нагазил яко лука, после по край него може и ти да си имаш ядове.
Аз заради това не искам да съм в зависимост от когото и да е за гледането на телевизия. Пазя си репутацията тука.

Последно редактирано от Люкс : 14-12-2014 на 01:58
Отговори с цитат