Виж само едно мнение
  #313  
Стар 01-12-2016
Мотун Мотун не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Sep 2016
Мнения: 15
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от наскох Вижте мненията
Ако си пуснеш само телевизия и какъвто интернет искаш отделно, интернета пак е на промоция за 24 месеца некви цени и ги сумираш пак ще ти излезне към 50 лева, мързи ме да проверям сега и ще ти се реши проблема. Ти искаш да може да си гледаш всичките телевизии с нормален нет, ама те не печелят от тва. Не ги извинявам, казвам, че не си без опции в този случай.
Има всякакви варианти с основни или промоционални пакети и добавяне на екстри към тях, но не това е решението.

След обединението с Мтел Цялата Маркетингова стратегиия на Близу е БОКЛУК, най-малкото защото не са проучили пазара и конкурентите си или ако са го направили не са си взели правилните Изводи !

Имам покритие на още 3 оператора и всичките те предлагат Пълен Пакет от Програми 160-200 плюс Домашен Интернет с Избор на Скорост от 20 до 1000 MB на Пакетни цени започващи от 26 лева !

Ето ти цените на Виваком, Те не Печелят ли като дават Избор на Скорост ?

200+ Канала и 20 MB за 26 лева
200+ Канала и 30 MB за 28 лева
200+ Канала и 50 MB за 29 лева

Не ми ли предложат и на мен такава оферта за Пълен Пакет Програми 210 и Домашен Интернет 50-75 MB за 30 Лева + 3 лева Домашен Телефон Веднага ги Разкарвам.

Последно редактирано от Мотун : 01-12-2016 на 19:53
Отговори с цитат