Тема: VIVACOM TV Go
Виж само едно мнение
  #122  
Стар 08-08-2018
Аватара на Петкови
Петкови Петкови не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2016
Мнения: 350
Благодари: 100
Получил благодарност:
132 пъти в 64 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Баааа, отказвам се. Над 10 часа се мъча да открия проблема. Как ли не опитах.

1. Пурво WebTVPlugin_vmx после Silverlight_x64, втори вариант - обратното. Все едно и също нещо.

Съобщение при влизане: " Вие не сте инсталирали plug-in.Натиснете бутона, за да свалите и инсталирате приложението. ОК "



Би му м...ка Толкова ли е сложно да го направят вътрешен плеър с флаш както са другите фирми предлагаща същата услуга. Предлагат ми WebTVPlugin_vmx . Явно е че не действа при всички потребители. ЗНАЧИ НУЖНО Е ПРОМЯНА.



2. Потърсих индивидуално решение, как да се оправи : "тази представка не се подържа" или "aplication/x-hwplugin-m3u8" . НИЩО!

Това е. Оставяме само на телефона, което е достта тъпо, след като всички други предлагат услугата и на PC и то без някой да изреве, че нещо не е наред с тръгването.


ЩЕ СЕ НАДЯВАМ ДА СЕ ВРАЗОМЯТ, и да не се правят на оригинални!



За антосиястите, има среден вариант, но при мен и това нестана: Исталирвате си Android Emulator под линдолс. Аз примерно пробвах с MEmu. Тръгна смао аудиото, видеото го нямаше, Само черен екран. НЕМИСЕ ЗАНИМАВАШЕ И ЗА ТАМ. ПО голяма вроятността със BlueStacks да тръгне. Живи и здрави!
Отговори с цитат