Виж само едно мнение
  #5  
Стар 27-09-2017
Дензел Дензел не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Dec 2009
Местоположение: Бургас
Мнения: 564
Благодари: 120
Получил благодарност:
126 пъти в 102 поста
Сваляния: 49
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Климфилт Вижте мненията
Ходих в 3 различни офиса. Този в Люлин 10 (под блока), един на Граф Игнатиев и още един в Надежда. И в 3те ми казаха, че не можело, а в близу, че може . Интересното е че и в 3те офиса на Мтел ми дадоха различни цени за една и съща промоция... Никаква логика не намирам. Ще изчакам да приключат всички договори (защото към момента действащ е все още този за интернета, а телевизията изтича след по-малко и от 2 месеца). Тогава пак ще обикалям. Ако можете да ме насочите в офис на Мтел в София, където не са идиоти, а само полу, за да може да свърша някаква работа все пак. Основното ми е, че искам да си остана както до момента с 2 технологии и да обединя ГСМ, телевизия и нет в 1 пакет.
Звъни на телефон както са те посъветвали колеги , избери от менюто-"промоции" и като ти се обади оператор му кажи че след отчаяните опити които си направил си взел решение за "брекзит" След чутото от теб : Момент така....! И ,о чудо!
__________________
SAMSUNG QE-49Q67R 4K Ultra HD QLED SMART TV;Openbox SX4 Base ; Openbox AS4K CI ;IPTV:MAG 254, TVIP 605
Отговори с цитат