Виж само едно мнение
  #58  
Стар 30-10-2012
турбо турбо не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 840
Благодари: 310
Получил благодарност:
267 пъти в 165 поста
Сваляния: 33
Ъплоуди: 2
По подразбиране

12.8 може да е месечната такса на с някакви включени минути към нея иначе да ме убедиш че за частни клиенти има GSM оператор с цена 0.064 лв мисля че не е вярно.

Обясни ми защо трябва да ме задължават да им ползвам безплатните минути, всеки месец, защото ако изговоря другият месец 50 минути и това прави 5.50 лв. ти ще трябва да си плащаш тези 12.80лв дори и 0 минути да си използвал.

Как ви манипулират и ти си явен приемр за това как налапваш въдицата. Купувай нещо според нуждите ти не според това какво ти предлагат само заради многото минути и останалите глупости. Така че 24 месеца по 12.8 = 3072 ти усъзнаваш ли че с този тип услуга каквато ползвам аз няма как да изговоря толкова, при условие че нямам минимално плащане а твоето минимално 12.8 лв.

Защо да съм изговорил 150 аз правя малко разговори но с по-голям период - говоря с роднини с които имам какво да си кажа. Така че закръглянето не ме ощетява толкова много.

Усещам те ще се опитваш да се захванеш за сламка, но ми е все едно дори да ме мотаят мога да се откажа във всеки един момент, докато договорниците ще си плащат искат не искат до край или ще си издължат остатъка.

Последно редактирано от турбо : 30-10-2012 на 17:10
Отговори с цитат