Тема: ZHD200?
Виж само едно мнение
  #571  
Стар 10-09-2012
аспух аспух не е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: May 2010
Мнения: 598
Благодари: 49
Получил благодарност:
106 пъти в 70 поста
Сваляния: 14
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от klemba Вижте мненията
Приемникът не е мой. До момента не съм се интересувал от сателитна ТВ. Гледам наземна цифрова ТВ като основните канали са ХД. Поне засега нямам нужда от Сателитен приемник. Това предразполага дупка в знанията ми, но ако ми потрябва вярвам с много четене и търсене бих се справил и бих научил кое как се прави и какви са гяволиите.
Колега Клемба,
Специално за захранването всеки среднист, който не си е губил в средното училище със специалност електроника времето, би могъл да го отремонтира. Не са му нужни познания точно в сателитната техника, тъй като няма да пипа по втората отделна платка, в която и няма нищо учудващо да бъде здрава, между другото. Виждам че сте будни, щом сте отишли в чужбина и си изкарвате прехраната там. За няколко евро защо не занесете тази платка в специализиран сервиз там, а си губите времето с неща, които явно не разбирате? Оставете на хората, занимаващи се както с електроника, така и с телекомуникации, да си вършат спокойно работата и не им крадете хляба.

Златанов,
Отново ли приемниците нова версия ЗХД - 200 нямат охлаждащ радиатор и има ли промяна в хардуера като памет или всичко си е аналогично със старите? Индикаторът в червено ли свети вече отпред?

Последно редактирано от аспух : 10-09-2012 на 00:57
Отговори с цитат