Виж само едно мнение
  #1  
Стар 08-02-2015
Влад88 Влад88 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2015
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране CA Модул на Близу

Здравейте колеги.
Наскоро си взех монитор+тв LG M227WDP - работи безпроблемно, като го ползвам с цифровата на близу. Искам да питам дали ще му подкарам ли CA модула, има слот PCMCIA, инфо тук http://www.manualagent.com/lg/m227wd...-manual/page-4
четох че можело да стане, но не е сигурно, а и монитора го няма в списъка на близу. Но затова след малко защото имам проблем обаче - не мога да накарам приемника ADB 2840C да заработи в другата стая, където гледам споменатия монитор и в момента го ползвам с един праисторически Тоpfield 6100 няма да казвам какво качество предлага скарта на 1080p eкрана..За да изясня сутиацията: в момента ADB e в стаята, в която директно влиза сигнала преди сплитера имам предвид(защото има 3 телевизора в нас), слегам монитора там и всичко 6 приемника си хваща всички програми с hdmi. Сега слагам ADB в друга стая, където сигнала е след сплитера и греда: проблем и с hdmi, и със скарт! Хваща 6-7 програми, да кажем до тв7 и това е ,нагоре изписва няма сигнал. Като влезна в инсталиране да проверя сила/качество на сигнала са на 0% 0%, а в същото време има все пак някакви програми..звъня им на телефона и те се чудят какво става, щях да дойде техник - днес никой не дойде. А в същото време Topfield си работи без проблем в тази стая със скарт, а adb не ще нито със скарт нито със hdmi. Възможно е да пада сигнала нещо от сплитера, но пък защо единия приемник си работи , а другия не иска?
Затова ми писна от тея приемници и искам да питам каква е вероятността да подкарам CA модула? Главно и заради по-доброто качество на картината биг си взел, тъй като дори и това 1080i, което предлага adb 2840c не е задоволително на 1080p LCD 22" и нагоре. Някой със сходен модел тв+монитор да сподели. Давайте мнения колеги.

Последно редактирано от Влад88 : 08-02-2015 на 20:28
Отговори с цитат