Виж само едно мнение
  #1  
Стар 17-02-2015
Аватара на владата
владата владата не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jun 2011
Местоположение: Варна
Мнения: 23
Благодари: 1
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 8
Ъплоуди: 0
По подразбиране Проблем със софтуер на Ixuss One

Здравейте колеги,

след сагите с настроики на мгкам на иксуса отново имам същия проблем, както преди с оскам. Превключвам из каналите и канал които до преди 2 мин. съм гледал и е ок, минавам на друг, после връщам на същия и не тръгва. Разцъквам 2-3 други различни канали, след което отново се връщам на този канал и тръгва. Преди мислих че проблема е в оскама/по коментари от колеги оскам не работи стабилно с този приемник/, минах на мгкамд 1.38, същата работа. Приемника е с инсталиран openATV, тествам съм и с HDFreaks. Също ми прав впечатление и други странни неща:

1.след като съм настроил да се показва инфобара до определено ниво, след рестарт отново се връща в дефолтно положение въпреки, че по стойност от менюто е тази която съм задал.

2.Често се случва като увеличавам звука от приемника и 2 черти преди края на скалата за усилване, звука изобщо да спре/все едно съм дал MUTE/

Приемника е гаранционен към сатком, но по думите на сервизния, това било софтуерен проблем. НЯкой да има идея как може да постъпим в случая??
Отговори с цитат