Виж само едно мнение
  #82  
Стар 26-12-2011
Аватара на silverfox
silverfox silverfox не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Dec 2011
Мнения: 9
Благодари: 0
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от djgici Вижте мненията
Да просто по същия начин с GParted или друг софт я форматираи FAT32 и приемника пак ще я разпознае. Проблема е друг че фаиловетв който записва са много кофти и за сега не намирам начин за конвертиране а те са http://78.90.220.219:1580/Video/eto.jpg
Аз я форматирам FAT32, но пак казва, че формата не е съвместим и да я форматирам от менюто. Може ли да кажеш как точно я подкарваш на FAT32?

Иначе като я пуснах първия път си мислех си, че ще е някоя linux файлова система, ама не би - Paragon Partition Manager ми дава unallocated space, ни партишън, ни дявол. Пускам Ontrack Easy Recovery да търси за някакви файлове в RAW, но постоянно забива - две версии 6.20 и 6.22 на два компютъра забиват. Вадя флашката - работят. Пуснах и Active@ File Recovery, той работи, но не намира нищо.
После направих нов неформатиран партишън и пак пуснах Ontrack Easy Recovery в RAW data recovery. Намери 17 файла с различни разширения, които едва ли имат нещо общо с действителността и с размер до около 2GB. VLC казва за някои, че са undf, което означава unindefined format други не ми дават никаква грешка, но и не тръгват, а един тръгва, показва времето - 21мин, но няма видео. Явно стрийминга, който записва приемника е много особен. Инсталирал съм всякакви кодеци, но няма файда.

ПС: Въпреки настояването на приемника да форматирам флашката натиснах бутона за запис и с малко забавяне започна да записва. Доакто се усмихна и напиша едно изречение ми изписа: "Записът е спрян - бавно устройство".

Последно редактирано от silverfox : 26-12-2011 на 19:05
Отговори с цитат