Виж само едно мнение
  #5  
Стар 14-06-2011
Аватара на Пламен Пловдив
Пламен Пловдив Пламен Пловдив не е на линия
изгряващ форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Местоположение: Plovdiv
Мнения: 68
Благодари: 15
Получил благодарност:
13 пъти в 5 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Момчил Минков Вижте мненията
Добре бе колеги, от де ги вземате тези приемници, карат Ви да си ги купите, и като се откажете ги продавате ли? И що не стават за Близо, нали картата е важна, като е активна се разкодират каналите... или нещо ми убягва?
Момчиле, мен никой не ме е карал насила да си го купя-изпадна ми чисто нов за 25 лв., обясниха ми, че по принцип става само за свободни канали и аз си рискувах парите. Като си поиграх ми стана ясно за какво иде реч. Аз съм на друг кабелен оператор, картата ми е конакс-като я сложа ми дава-грешна карта и черен екран. Пробвал съм с грифин-там пък пише, че картата е несъвместима с приемника. Моите познати в близу ми обясниха, че дори на тяхната мрежа конкретната карта трябва да се активира за конкретния приемник и само тогава работи. Просто за това обясних и по-горе, че този приемник става единствено и само за оператори, които са без карти и каналите им са свободни. Иначе е HD mpeg4 dolbi dig. Но менюто лично на мен не ми харесва-правено е за хора, които както им го дадеш, нищо да не пипат и променят-каналите не се подреждат, а единствено може да си направиш фавортна листа и така да гледаш.
Отговори с цитат
Следните потребители (2) благодарят на Пламен Пловдив за този полезен пост
aleks1976 (14-06-2011), Момчил Минков (14-06-2011)