Тема: HBO GO ?
Виж само едно мнение
  #102  
Стар 31-12-2017
ANONIMNIQ ANONIMNIQ не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: May 2011
Мнения: 120
Благодари: 1
Получил благодарност:
18 пъти в 16 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от лун2лан Вижте мненията
Инсталирал съм го и го ползвам на самсунг тв с тизен, на телефон с андроид... Приложението работи перфектно и качеството на филмите е ХД. Това се отнася и за старото им приложение. Няма разлика в качество м/у старото и новото, освен някои визуални промени. Що се касае за Smooth streaming и то работи перфектно. Всичко опира до интернет скоростта разбира се. Chromecast -а смачква качеството на видеото...
За Самсунг приложението е различно от това за телефон, за Самсунг и LG си имат нативни приложения които са разработени специално за таквиа телевизори и не мисля, че могат да се инсталират на Андроид ТВ. Аз говоря конкретно за приложението за телефон когато е инсталирано на телевизора. Тогава просто не тръгват филмите на максималното качество, а скоростта на интернет връзката си е перфектно при мен. Не виждам защо Хромкаст ще мачка качеството, при положение, че начина му на работа е различен от този на миракакаст или еърплей примерно - дефакто ти не стриймваш от телефона, а го ползваш само като дистанционно и казваш на телевизора да зареди филма от интернет. Дори да си изклщчиш телефона стрийма на телевизора пак ще си продължи и можеш да си го командваш от дистанционното. Само да добавя, че аз говоря за Андроид телевизори с вграден софтуерно хромкаст, не за отделно закачено Хромкаст устройство през което да минава стрийма.

Последно редактирано от ANONIMNIQ : 31-12-2017 на 12:59
Отговори с цитат