Тема: Illusion и KYNG
Виж само едно мнение
  #102  
Стар 06-02-2012
Аватара на radich_58
radich_58 radich_58 не е на линия
SAT-TV (ЗАПАЛЯНКО)
 

Дата на присъединяване: Sep 2008
Местоположение: с.Бяла река,обл.Пловдив,общ.Първомай GSM-0878-246168
Мнения: 334
Благодари: 42
Получил благодарност:
96 пъти в 47 поста
Сваляния: 80
Ъплоуди: 0
По подразбиране отговор

Цитирай:
Първоначално написано от unispot Вижте мненията
Taka.
Няма сигнал на въпросните честоти,а и да имаше не бих си правил труда.
Илюжън приемник имам от 10 години сигурно,знам му възможностите,какво може ,какво не,как се свързва приемник с нулмодем кабел,имам и опенбокс за това основните неща са ми ясни,да си настроя антената,мотора,как зазащо елевацики,деклинации...........
Явно проблемът е във приемника ,по точно в тунетът му,като си сложа моя илюжън няма проблем ,като сложа този ,не ще да хваща нищо,вкарани са му честотите,на всички спътници,блинд сканиране правя пак нищо,това за всички спътници важи,не само за хелас сат
Излиза че си купил НЕРАБОТЕЩ ILLUSION M3? Ти пробва ли го дали работи преди да го купиш? Сега в момента гледа ли се нещо от свободните програми на различните спътници?
Аз имах следния проблем с моя IllusionM3: След 7-8 годишна работа,спря да сканира транспондери с Н-поляризация -сканираше само с V-поляризация. Смених му един транзистор и заработи отново(разбира се не аз,а мой приятел-телевизионен техник) Аз съм по гледането-предимно на спорт(футбол и бокс) по сателитите.Тук от форума са ми помагали много за да навлезна в тази дейност-Благодарен съм на всички които са ми помагали Затова ти казвам питай,каквото не ти е ясно-все някой ще ти помогне.
__________________
плътен PARACLIPSSE-D-228.6 см+24инч.двигател+LNB-INVACOM Qband SNF031-0.3db+облъчвателADF-120 INVACOM+LNB Cband+DREAMBOX DM-500S+ILLUSION/KYNG/C3/M3+TF3000CIPpro(((90*E-30*W)))
Отговори с цитат