Виж само едно мнение
  #2  
Стар 04-10-2014
снупъра снупъра не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Apr 2012
Мнения: 7
Благодари: 0
Получил благодарност:
4 пъти в 2 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от калоянк Вижте мненията
НИКОГА НЕ НАТИСКАЙ LOAD DEFAULT - със сигурност ще затрие всички мрежови настройки, няма да имате телевизия и не е ясно дали виваком ще уважат повреда в този случай!
Само да добавя , за да не звучи толкова страшно ) , не се случва нищо ако дадете LOAD DEFAULT , това го дават ако имате проблем с стб-то нещо от телефонния отдалечен съпорт , стб-то се рестартира и от виртуален сървър си изтегля автоматично при буутване/регистрация по мак вашите настройки ( профил, данни , всичко ). Правили са ми го както през ремоут по телефона , така и ръчно при мен техници когато ми сменяха стб-то.

п.с: Друго което ми се е случвало за вече 2 години иптв потребление ) е забив на медиа конвертора , което се отразява само на телевизията , нещо става и блокира мултикаста , нет си има нормален , обаче тв-то блокира на всеки канал след 10-15 секунди с грешка "няма връзка "error 104030" , рестарт ( два ) на ОНУ-то оправя проблема.

п.с2: телевизията е по мултикаст , като се регистрира в системата на вива по мак адрес на стб-то , всеки канал е на различен порт , на теория би трябвало с клониране на мак адреса, пппое юзър/пасс от стб-то и ип в същата мрежа като стб-то и с някоя видео програма да чете стриима да може да се гледа на комп, но е неудобно щото няма да могат да работят и двете устройства едновременно с два еднакви мак адреса, не съм тествал само идея.
Отговори с цитат
Следните потребители (3) благодарят на снупъра за този полезен пост
Fellix (22-01-2015), u_bo_u_bo (03-10-2016), Илия Иванов (22-01-2015)