Виж само едно мнение
  #1  
Стар 20-01-2011
марио_лем73 марио_лем73 не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Jan 2011
Мнения: 8
Благодари: 5
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Избор на оператор с пакет TV и internet

Имам нужда от съвет и помощ относно избора на оператор в центъра на София /района на началото на женския пазар/ Необходим ми е интернет достъп и телевизия в пакет. Имам изградена вътрешна мрежа и за двете /LAN и коаксиална/. Телевизорите са 4 на брой и идеята ми е да имам достъп до каналите и интернет през всеки един. Звънях и разпитвах много компании но само една ми предложи това: NET1, за съжаление те нямат техническа възможност за свързване каквото и да означава това. Blizoo ми обясниха че вече не предлагат статични IP адреси а интернета знам че им е трагичен. Другите компании които предлагат подобна услуга винаги изискват свързване на допълнително устройство което аз искам да избегна и да използвам или аналогов или цифров сигнал през тунера или CI интерфейса на телевизора. По този начин избягвам ползването на 2 дистанционни а може би и 3 понеже смятам да свържа и nettop устройства към телевизорите които да се ползват и като монитори. Разбира се мога да се свържа към отделни лан и телевизиннен оператор но цената става доста по-висока. Моля да ме посъветвате за оператор с подобна пакетна услуга.
Отговори с цитат