Виж само едно мнение
  #30  
Стар 11-06-2012
Аватара на сузи
сузи сузи не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 22
Благодари: 1
Получил благодарност:
1 път в 1 пост
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Първоначално написано от Пахомий
Здравейте, искрено се надявам да се намери някой тук, който да ми помогне със задачата, с която съм се захванал. Имам цифров премник Топфийлд 6100 ЕМЦ от мрежата на Близу, но който искам да ползвам на друга кабеларка, за която знам че цифровия сигнал се приема без карта. До момента в опитите си съм направил следното:
1. Върнах заводските настройки на приемника /което може би бе първата грешка/.
2. След като изчетох доста от темите във форума успях да активирам допълнителните полета в "Инсталация" с кода 159357147369.
3. Стигнах до момента на търсене на услуги, но нищо не можах да намеря. Вероятно трябва да променя някои от параметрите там, но нищо не разбирам от тях.
В допълнение ще добавя, че и след възтановяване на заводските настройки, продължава да излиза логото на близу и част от полетата в менюто, като настройка на времето са неактивни. От прочетените постинги все повече ми се струва, че май ще трябва да сменя фирмуеъра на приемника.
Ако някой може да помогне... ще се надявам. Моля пишете с думе прости, като за лаик в областта.

Ако не е от "дървените " приемници, които ползват и някои други оператори, промени честотата на приемане на сигналите от желаната кабеларка
Отговори с цитат