Виж само едно мнение
  #10  
Стар 17-02-2016
lil_rush lil_rush не е на линия
форумно сукалче
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Мнения: 1
Благодари: 0
Получил благодарност:
0 пъти в 0 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране Дива

Аз едва преди 2-3 часа научих за спирането на Дива от един квартален оператор,че е спряна,по-точно,само БГ подръжката му-румънската Дива я имало,поне така казаха.
Последните 2 години почти нонстоп работя и нямам време да гледам,камо ли да се разправям с оператори.
Иначе преди година и 4-5 месеца я спряха Близу и аз се отказах от "любезните" им услуги И заради Дива.Ежемесечно се караме за неплатени сметки,а аз нямам намерение да плащам за каналите,които предлагат,и нещо повече,постоянно сменят.Мине не мине време-сменят някой канал.Писна ми-и то откакто са с Кейбъл тел.Докато бяха Евроком,бяха отлични.Последните години-не!
Но и колкото да чета и търся в нета-не схванах логиката ЗАЩО Дива бе спряна-преди година и 4-5 месеца и сега/с БГ подръжка/ ? От СЕМ,от Щатите,от това че БГ народът изпростя,от липса на финанси ?!
Защо??
Няма аналог на Дива в България,и макар че Холмарк за времето си беше най-доброто,се примирих,че ще има поне Дива като заместител.А сега-нищо..БТВ Лейди,Диема Фемили са едни голи бози.Не на последно място-Дива беше със субтитри!Сега със субтитри са броени канали-АХН и СВС Драма.Чат-пат някой филм по други мършави канали.
Да не говорим за дублажа!Не искам дублирани филми,нищо не става от тях,оригиналът на филма отива на кино.Само не казвайте да уча езици.винаги са ми вървяли,но...родният език си е роден!А и годините също са от значение,няма време и за кога...Иначе знам английски прилично,испански и италиански,колкото да разбирам,обаче..българският си е-роден,както и да го мислиш.
Какво правим сега?Правото на избор на канали се влошава с всяка изминала година-и никой не предлага нещо по-различно от съседния оператор..
Отговори с цитат