Виж само едно мнение
  #53  
Стар 10-04-2011
Аватара на амиго
амиго амиго е на линия
мега форумец
 

Дата на присъединяване: Mar 2010
Мнения: 441
Благодари: 118
Получил благодарност:
144 пъти в 80 поста
Сваляния: 132
Ъплоуди: 2
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gradev Вижте мненията
Въпросът е следният - като го взех приемника можех да влезна в настройките на xcam-a, а сега като натисна да се стартира настройката на емулатора и приемника забива. Трих емулатора, слагах различни версии, но ефектът е един и същи.. Не мога да разбера къде още си пише настройките този приемник, понеже спорерд мен някъде си е направил запис за този кам и всеки път , като го стартирам и тои ми забива Коалата.Не съм Линукс маниак... така че не знам и къде да човъркам. Сменях и версията на фърмуера на приемника - ефектът е същия. Явно някъде в бут лоудъра нещо е записал тъпия кам.... поне аз до този извод стигам, рових по разни форуми и гледам, че бут лоудъра си седи еднакъв при смяна на фърмуера. И по пътя на логиката смятам, че там явно нещо е записано... И май ще трябва да се потя да го презапиша самия лоудър.... Опасно начинание ... Та, ако някой може да сподели дали съм на прав път в разсъжденията си и как мога да изляза от тази нелепа ситуациа - с радост бих приел съвет. Колкото до по-горния ми пост за запис на IP настройките след двукратно натискане на червения бутон - не се запомнят... След рестарт излизат 192.168.6.35...
Да не си стартирал няколко плъгина едновременно ? С MCAS пробва ли го ?
Отговори с цитат