Виж само едно мнение
  #2515  
Стар 04-05-2024
Аватара на jack82
jack82 jack82 не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Aug 2011
Мнения: 2,227
Благодари: 604
Получил благодарност:
476 пъти в 338 поста
Сваляния: 91
Ъплоуди: 1
По подразбиране :

Цитирай:
Първоначално написано от Van4ata Вижте мненията
За паметта, ами като цяло и двете, въпреки че аз имах предвид по-скоро за РАМ паметта, другата е РОМ.
Както казах, много е важно за какво ще се ползва бокса. В някои случаи, ако няма да се ползват множество приложения и ще ползваш само и предимно някои от приложенията за гледане на ТВ и 2ГБ са му достатъчни.
Относно приемниците на които си се спрял, ТОХ е малко по-добрия вариант.
Таникса не е лош, но точно на този модел малко му куца охлаждането и държи сравнително не ниски температури. Имам такъв чисто нов за продаване, ако нещо решиш, можем да се разберем на лични. Имам и Tanix W2, както и по-стария ТХ3.
Можеш да погледнеш от другите не сертифицирани марки например G7.
Има го също в АлиЕкспрес в няколко варианта - G7 Mini, G7 Pro, G7 Max i G7 stick.
Всичките съм ги имал и мога да кажа, че ПРО версията е най-сполучлива, но това е мое мнение. Всичките имат DRM Widevine L1 сертификация, но основно е само за Гугъл, въпреки, че само на G7 PRO мога да гледам и Нетфликс и SkyShowtime без проблеми. При останалите, дори и на Max версията ми прави номера.
Основното, което трябва да разбереш преди да закупиш бокса е, дали приложението на А1 ще върви на други боксове или само на сертифицирани, и другото важно нещо, което поне аз мога да ти предложа е, гледай по-възможност бокса да е с чип на Amlogic.
Евала колега дори и ако се ползва едно приложение и 1гб рам от боклуците е достатъчен. Видях че си изръчкал доста боксове. Аз съм ръчкал и доста преинсталирвал Amlogic s905 s905w2 s905L-2 s912 s905x3 наистина са за предпочитане. Също съм и ръчкал Rockchip 3228 3128 те са по слаба ракия със 1 гб рам но със 1 приложение и всичко изключено работят също добре. Истината е че който бокс има подръжка от slimbox забравяш за проблемите. И за предпочитание си е Amlogic. Марки и имена няма да споменавам че много различни кутикии са минали
__________________
Нямам нищо само чета и си пиша
http://www.speedtest.net/result/3797217844.png

Последно редактирано от jack82 : 04-05-2024 на 06:10
Отговори с цитат