Виж само едно мнение
  #2512  
Стар 03-05-2024
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata не е на линия
Некъф
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 61
Благодари: 9
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hakama Вижте мненията
Под повече РАМ - операционна или?
Иначе тези ми се набиха на очи от форумите:
Tanix X4 Android11 Box Amlogic S905X4 4G/32G или 4G/64G ~80лв
TOX3 Android11 Smart TV Box AV1 4G 32G Amlogic S905X4 ~ 120лв (и двете цени са от Али, след около месец идват..)
Amazon Fire TV Stick 4K ~36E в момента

На "старо" ми попадна това (Kaon KSTB 5020) a1.bg , но дали ще сработи с:
Xplore TV приложение за смарт ТВ + Сони (с овехтял андроид)+KSTB 5020? В магазин на А1 ми казаха, че това със стария ТВ - се решавало с андроид бокс (който те предлагат), но за Каона дали ще стане?
Искам да знам (с който и да е приемник) - дали превъртането ще е през 15-30сек (виж файла)... държа да е като на HBO Max, т.е. през 10сек и при задържане - потегля с дадена скорост и виждаш какво преминава.
Та, ако може да се излъже с бокс, с повече функционалности, като читаво превъртане - ще е супер.
За паметта, ами като цяло и двете, въпреки че аз имах предвид по-скоро за РАМ паметта, другата е РОМ.
Както казах, много е важно за какво ще се ползва бокса. В някои случаи, ако няма да се ползват множество приложения и ще ползваш само и предимно някои от приложенията за гледане на ТВ и 2ГБ са му достатъчни.
Относно приемниците на които си се спрял, ТОХ е малко по-добрия вариант.
Таникса не е лош, но точно на този модел малко му куца охлаждането и държи сравнително не ниски температури. Имам такъв чисто нов за продаване, ако нещо решиш, можем да се разберем на лични. Имам и Tanix W2, както и по-стария ТХ3.
Можеш да погледнеш от другите не сертифицирани марки например G7.
Има го също в АлиЕкспрес в няколко варианта - G7 Mini, G7 Pro, G7 Max i G7 stick.
Всичките съм ги имал и мога да кажа, че ПРО версията е най-сполучлива, но това е мое мнение. Всичките имат DRM Widevine L1 сертификация, но основно е само за Гугъл, въпреки, че само на G7 PRO мога да гледам и Нетфликс и SkyShowtime без проблеми. При останалите, дори и на Max версията ми прави номера.
Основното, което трябва да разбереш преди да закупиш бокса е, дали приложението на А1 ще върви на други боксове или само на сертифицирани, и другото важно нещо, което поне аз мога да ти предложа е, гледай по-възможност бокса да е с чип на Amlogic.
Отговори с цитат