Виж само едно мнение
  #2508  
Стар Преди 3 седмици
Аватара на Van4ata
Van4ata Van4ata не е на линия
Некъф
 

Дата на присъединяване: Jan 2020
Местоположение: България
Мнения: 54
Благодари: 9
Получил благодарност:
9 пъти в 9 поста
Сваляния: 0
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от hakama Вижте мненията
Привет,
Оказах се без интерактивна ТВ (досега на А1), но имам активен Xplore TV GO MAX* - не знам защо смятах, че ще може от телефона да се шерне на телевизора...а от тел е трудно за гледане...

Телевизорът е старо Сони с андроид 7... (KDL 50W809C -2019) а тяхното приложение е за 9ка (или след 2021г).
Предполагам, че трябва да взема нещо за поне 100лв? За да не чупя още нерви (тогава, дистанционното държа да не е като от зрънчо).

По възможност, да се предлага в София (или страната) понеже вече минава средата на Световното по снукър .
Хот-спот от телефона (на първо време) ще свърши ли работа, понеже рутера ми се прецака, а стария не мога да го намеря все още.

ПП: Какви други благинки имат тези боксове - гледам доста от торенти и винаги (по навик) си търся за субтитри от сайтовете... но ако това намира точните, в 9 от 10 случаи - бих ползвал такова нещо:

Xplore TV GO MAX* ... ти предоставя достъп до всички ТВ канали, част от основния ТВ пакет. - oсвен макс спорт - има и трите HBO-та и Синемакс...
И за под 100лв можеш да си купиш читав тв бокс, но като гледам от написаното от теб, разбирам че си нямаш голяма представа от тези устройства и по-добре е да прочетеш първо за какво служат.
Има сертифицирани боксове, които са малко по-скъпи, но закупуването на такъв има смисъл, ако ще гледаш платени стрийминг платформи, като Нетфликс, SkyShowtime... за които е нужен такъв приемник, в противен случай или няма да се стартират или ще са с ниско качество.
За торентите , не е нужно приемника да е сертифициран, но е хубаво да е с повечко памет и добра интернет връзка.
Не ползвам услугите на А1 и не знам дали имат ограничения за устройствата.
Отговори с цитат
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на Van4ata за този полезен пост :
Joro711 (Преди 3 седмици)