Виж само едно мнение
  #10  
Стар 29-07-2020
Светия Дух Светия Дух не е на линия
Banned
 

Дата на присъединяване: Feb 2016
Местоположение: София
Мнения: 2,698
Благодари: 432
Получил благодарност:
865 пъти в 540 поста
Сваляния: 1
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Гадьо Вижте мненията
Ако го платиш в рамките на 7 дни имаш 20% отстъпка.
Така е, с отстъпката е 420 лв., ако платиш в 14-дневен срок. Днес ще пусна банков превод. Дано си го получат, че после да няма платил, ама неотразен в системата на КАТ.

Цитирай:
Първоначално написано от Мартинския Вижте мненията
Иначе стационарна камера има срещу Шел Бояна, но там е 80 другите са на патрулки. В посока бизнес парка има едни 70 и 50 вече преди светофара за бизнес парка.
Теб къде точно са те снимали и в коя посока?
Точно там са ме снимали - пише "Бнзиностанция ШЕЛ-Бояна, посока на движение - към Бул. Черни връх".

Цитирай:
Първоначално написано от Joro711 Вижте мненията
Това означава ли, че си се движил със 122 км/ч?
Точно това означава! С колко да карам по дяволите на празен път като магистрала в 5 сутринта? Най-близкия блок сигурно е на половин-един километър растояние. Вярно, край околовръстното има магазини, автокъщи и кво ли не, ама те отварят най-рано в 8-10 ч. За тях има локално платно, в което не съм се движил.

Цитирай:
Първоначално написано от vasilstf Вижте мненията
Не знам за колегата, но аз там и със 160 съм карал.
Мани-мани, аз там и 220 съм вдигал. Не точно на ШЕЛ-Бояна, но на същото трасе. Добре че не ми спряха колата от движение за три месеца. Някакви такива спомени имам за новите промени в закона за движението, че над определена скорост освен глобата ти взимат и книжката за известно време.

Аз ако карам бавно ще катастрофирам. Не съм свикнал с такъв маниер на шофиране.

И са кво, трябва да карам като пенсионер?

Последно редактирано от Светия Дух : 29-07-2020 на 10:39
Отговори с цитат