Виж само едно мнение
  #7  
Стар 29-07-2020
Аватара на Мартинския
Мартинския Мартинския не е на линия
напреднал
 

Дата на присъединяване: Dec 2014
Местоположение: София
Мнения: 1,091
Благодари: 250
Получил благодарност:
269 пъти в 207 поста
Сваляния: 2
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Мен ме снимаха на моста на Икеа преди два месеца. Излизам от Арената и газ с 80 и презумцията, че съм на околовръстното и е 80. И така 10 години. Да, ама не. Поговорихме си доста в стаичката с пътния полицай. Логиката е следната - идвам от улица, която е 50 и излизам на улица (околовръстното) където няма табела за край на населено място, нито знак който да казва че е 80. Въпросният знак е чак на Рено/Дачия сервиза и от там вече може. Та за 31 отгоре - 400 лв, но понеже платих веднага бе 280. Та ако видите червено Субару там да се влачи с 50 моля не ме освирквайте
Сега съм в Гръчко и събота сутринта в 5:30 на Симитли имаше умело скрита патрулка след нещо като тунел. Кобрата ми писна вече като я видях. Светеха и диодите на камерата им от вътре в колата. Та, бях с 67 някъде и не мисля, че ще пратят, защото това са 100 лв, а те дебнат за такива над 31, където са 400-те лева
Иначе стационарна камера има срещу Шел Бояна, но там е 80 другите са на патрулки. В посока бизнес парка има едни 70 и 50 вече преди светофара за бизнес парка.
Теб къде точно са те снимали и в коя посока?
__________________
София: emme esse 100 см на OCTAGON SF8008 и Blizoo, Х96 мах+
Северозападa: А1 Net Box,
emme esse 80 см на EDISION OS MiniPlus и A1 dish + SRT ANT 45 на EDISION Piccollino S2

Последно редактирано от Мартинския : 29-07-2020 на 09:22
Отговори с цитат