Виж само едно мнение
  #200  
Стар 23-07-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,279
Благодари: 123
Получил благодарност:
623 пъти в 326 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
Не си ми интересен,много си озлобен и комплексиран!Самият факт,че без видима причина ме заля с пумия,не ти прави чест,ако ти е познато това понятие! Темата се ползва от клакьори на маргинални формирования,които искат да се доберат поне за малко на власт
Всичко е изпято,днес дори солистът Ви изпя поредната ария на клеветата
Пак ще пеете тази песен,чакайки автобуса

Защо изместваш темата , умнико ????
Ти ме квалифицира няколко пъти и ти мълчах и никой не те наказа .Какво очакваш ? Да ти падна на нивото ? Ти толкова се изложи , че коментар не е нужен .
Ао си пич отговори на въпросите ми , не ми преписвай разни pr тъпни , които на теб може да ти действат , но защо занимаваш останалите с тях
Отговаряй , нали си от знаещите и можещите
Как сте запазили сигурността на данните ни ? GDPR ви задължава . Или за властимащите това не важи ? Напишето го да го знаем и да не си губим времето в търсене !!!
Аз лично или някой друг е виновен за пробива ?
Какви мерки са взети за сриването на търговския регистър и дали са изпълнени ?
Как и защо е назначен на длъжността директор на дирекция „Информационно обслужване и технологии” някой без дори да участвал в конкурса или да има втори конкурс ?
Колко общо отговорни публични лица са подведени под каквато и да е отговорност за дори и най-незначими нарушения ? Неправилно паркиране примерно .
Кой ще плати глобата по GDPR за пробива ?
Кой ще плати обезщетенията на засегнатите от пробива ?
Къде да се наемат знаещи и можещи които да защитят елетронните услуги предоставяни от държавата ?
Отговаряй !!!
PS . Относно клипа - и тях ли не уважавате вече , тези които се бориха срещу фашизма ? Какво е станало след това , е друга бира . Ама и тях ли намесихте . Срама нямате

Последно редактирано от mistor : 23-07-2019 на 20:06
Следните потребители (2) благодарят на mistor за този полезен пост
digimp (24-07-2019), dolby (23-07-2019)