Виж само едно мнение
  #176  
Стар 22-07-2019
mistor mistor е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Sep 2007
Мнения: 1,262
Благодари: 123
Получил благодарност:
611 пъти в 321 поста
Сваляния: 52
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor1 Вижте мненията
На ударен ли се правиш,или си двойник на Вас?
Персоналните нападки за приоритет на определени,ментално ограничени и партийно оцветени,които ти благодарят
Ако аз ти напиша персонален пост,което е трудно защото си анонимник,ти ще си трайкаш ли?


Първоначално написано от Вас
Яворе, много поздрави от бай ти Игнат Раденков от Варна:

P.S.
Органически не понасям хейтването и обругаването на моя роден град и моята Родина!
Успокой се . Не съм клонинг на никого и ми покажи къде изтъкнах някакви партийни пристрастия .
Сега ти отговори .
Колко поста от твоите са по темата ?
Колко пъти ти сложих епитет , подобни на тези които ти използваш ?
С какво ти убеди някого , че присъствието ти в темата е повод за реално обяснение на проблема , а не някави партийни демагогии ?
Ето ти отново моето мнение .
Има много начини да се докара една държава до фалит . Този който се коментира е един от тях защото личните данни станаха световноизвестни . Ако предположим , че някой си е позволил да наруши закон/и показвайки ги на целия свят , кой допусна този някой да има подобна възможност ? Кой според теб е истинския виновник ? Ами , ако се окаже , че има доста повече изтеглена информация и е въпрос на време тя да стане публична . Да не дава господ . Виновен посочиха за да млъкнат хората и да изместят темата . Точно както и ти го правиш . Ама бързо го освободиха и сега му се молят да си отключи компютрите .
Моля те , избистри си малко мислите преди да ми обясняваш как няма по-хубави от тези които го допуснаха , а по-важното е защо го допуснаха !!! Защото не им пука за теб и за мен . И не само не им пука , ами са супер некадърни дори една методика да напишат , а и да я спазват . Нито в 97-ма , нито сега ми е комфортно . И в много други години също . И то защото моя живот и този на децата ми зависи от калинки , паразити и .... Какво правите , ей ???? Съревновавате се кой колко бързо ще прецака и малкото останало ? Кой колко повече ще заграби ?
Най-големия и опасен хакер за държавата е самата държава . Запомни го и си го припомни след време като се обърне палачинката .
Радвам се , че ме определи като анонимник . Че от 2 седмици насам такива не останаха много , всички знаем защо
Това което написах по-горе , няма нищо общо с темата в която е поместено .
Следните потребители БЛАГОДАРЯТ на mistor за този полезен пост :
digimp (24-07-2019)