Виж само едно мнение
  #30  
Стар 01-07-2019
Aries Aries не е на линия
супер форумец
 

Дата на присъединяване: Feb 2011
Мнения: 126
Благодари: 7
Получил благодарност:
37 пъти в 21 поста
Сваляния: 123
Ъплоуди: 0
По подразбиране

Внимавайте много с тея мошенници, опитват се по всякакъв начин да ви прекарат.
Заявих онлайн сателитна телевизия, като във формата си попълвате адреса, после минавате на стъпка колко приемника ще ползвате, после пакета и т. н. екстри. Има с в предвид НВО, Диема.... Макс спорт и накрая калкулира и излиза колко прави всичко. До тук чудесно, даже се изненадах колко е удобно.
Нещата добиха пълен обрат когато дойде техника. Първо го питах носи ли договора да се запозная. Отговора беше отрицателен. Щял да дойде допълнително. Той само слагал оборудването и нищо не разбирал от договори. След като му казах, че нямаме сделка намери веднага договора.
Договора е объркващ и неясен. Имаше набутано нещо което никъде не съм заявявал А1 Xplore TV 2 месеца безплатно..... а после питам? Не разбирал човека!
Имаше 6-7 листа разпечатани 2 пъти, но иначе следваха като отделни страници. Това всичко с психологическия ефект да ви откаже да четете 20 листа договор и да подпишете направо.
Последното което преля беше свързано с антената и конвертора. Аз си имам инсталирана мрежа към целия космос състояща се от 4 чинии по покриви и тераси. Занимавам се повече от 10 години да ръчкам.
Не можело. Щял да пише че съм отказал тяхното оборудване и да си вземе антената, кабелите и конвертора. Трябвало да снимал. Добре викам, ще ти махна от мачтата едната антенка дай твойта и я снимай. Ще стане за 10 мин. И уж се разбрахме..... взе да попълва протокола и гледам в забележката написа "Клиента пожела да му бъде доставено оборудване"!?!. Тъй ли! Я си взимай такъмите и да те няма.... пожелал съм бил. То си е включено в договора му викам. И се отказах след като установих, че искат да ме цакат.
Да не говорим, че после видях както не съм абонат на мобилните им услуги колко и какво е туй А1 Експлор ТВ
Радвам се че не подписах и дано времето дето отделих да ви споделя не е било напразно и помогна ня някой друг да се предпази
Отговори с цитат
Следните потребители (12) благодарят на Aries за този полезен пост
Em (02-07-2019), N_1 (01-07-2019), redstar (03-07-2019), spiralkinda (01-07-2019), uplevel (01-07-2019), Анто75 (02-07-2019), Дедал (01-07-2019), дедо поп (01-07-2019), Джапи (01-07-2019), Дънди Крокодила (02-07-2019), Онджичек (01-07-2019), Пъстрина (01-07-2019)