Виж само едно мнение
  #7  
Стар 04-06-2019
Аватара на Васил
Васил Васил не е на линия
форумец-ветеран
 

Дата на присъединяване: Jul 2009
Местоположение: Търговище
Мнения: 2,157
Благодари: 1,330
Получил благодарност:
1,087 пъти в 607 поста
Сваляния: 127
Ъплоуди: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ОгиАЛ Вижте мненията
Ръчкам Гигата от седмица. Картината е впечатляваща, бързината на работа също. Със SF8008 са на една платформа, но избрах гигата заради оплаквания от дистанционното на Октагона. На гигата е универсално и си действам и ТВ и ресийвъра от него, и си лови без да го насочваш.
Кутията му е голяма, и не знам защо не са предвидили монтаж на HDD вътре, но има вариант да го сложиш вътре и кабела да излезе отвън в USB 3. В Октагона това също не ми хареса, че USB3 е отстрани. Въпрос на предпочитания.
Гигата няма вграден WiFi, ако ще го ползваш ти трябва стик. Мрежата му е гигабитова.
Тъй като е нов модел обаче, е твърде беден откъм имиджи - заводския не става за нищо, на TeamBlue не работят някои неща, а на OpenATV само HDMI-CEC не ми работи, но не съм го ровил да видя защо. Октагона в това отношение е доста по-напред.
Каката пее без грижи.
За Вюто нищо не мога да кажа.
Сеса на гигата си работи нормално! Хард диск може да се монтира въре ,аз го слагам веднага като получа приемника.За мен най добър имидж е опенатв.Всичко си има.Идеални приемници няма.Все на някого нещо ще липсва.
__________________
210см руска на мотор.145см офсет с кръгов конв.на 36Е
Отговори с цитат